חשוב לבסס את העסק שלכם אונליין. זה קל, זה זמין וזה נוח ללקוחות, ומה שטוב ללקוחות טוב לכם. בישראל, המקום הראשון שאנשים ניגשים אליו הוא גוגל ואם העסק שלכם לא בגוגל (במקומות הראשונים) הוא לא קיים מבחינת הלקוח. הידעתם שאנשים לא ממשיכים לעמוד השני בתוצאות החיפוש? אז למה לבסס את האתר של העסק שלכם בגוגל? חוץ מזה שזה מגדיל רווחים ומושך לקוחות, יש 5 סיבות נוספות וחשובות עוד יותר:

 

1. אמון הלקוחות

אם פעם אנשים היו מסתכלים בדפי זהב כדי לחפש את בעלי המקצוע והשירותים האמינים - היום מדובר בגוגל. גוגל הוא המקור המהימן היום ואם העסק שלכם בתוצאות הראשונות כנראה שהוא העסק שצריך לבחור בו. 
 

2. נגישות

כאשר העסק שלכם מבוסס בתוצאות החיפוש של גוגל מה שקורה הוא שבעצם נוצרת לו תעודת זהות אישית- כל המידע החשוב על העסק וקישור לאתר האינטרנט נמצאים שם. 

 

3. לקוחות מהסביבה

אנשים היום לא משתמשים בדפי זהב וכמעט לא קוראים עיתונים. ככל שהדור צעיר יותר הוא מסתמך יותר על הסמארטפון שלו, שירותי מיקום ועוד אפליקציות כדי לחפש כל דבר. למרות שפרסום רחוב, הודעות דואר ומעורבות בקהילה מעוררים מודעות - המקום הראשון שאנשים יחפשו בו את העסק שלך יהיה באינטרנט. במילים אחרות: גוגל. 

4. לקוחות לא מקומיים

מכירים את החנות שנמצאת בפינה של הרחוב ליד הבית שלכם? אז לקוח לא מקומי לא מכיר. הדרך היחידה שלקוחות חיצוניים לסביבת העסק שלכם יגיעו אליכם היא דרך שירותי מיקום בגוגל. לקוחות לא מקומיים חייבים לדעת שהעסק שלכם קיים.

5. אם אתם לא בגוגל - אתם לא קיימים

כאשר אתם לא מנצלים את פלטפורמת גוגל לפרסום העסק שלכם אתם מפסידים נתח גדול של קהל לקוחות ונתח גדול של רווחים. כאשר העסק שלכם נמצא בגוגל הוא בעצם עובר את ההשקה שלו בפעם הראשונה. פרסום בגוגל הוא יתרון גדול שלכם מול המתחרים! כולם משתמשים בגוגל ואם העסק שלכם מופיע שמה כל הלקוחות שמעוניינים בשירותים שאתם מציעים יחשפו אליהם. ומפה המצב יכול רק להשתפר...

 

השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות למאה ה22 מבית עדולם בניהול גל ועמית לירן © Israel

לוגו ללא כיתוב.png
  • המאה ה22
  • לפרצוף-ספר שלנו